inside
Sildķermenis
Grīdas apsilde
Kermi paneļu radiators therm-x2 Profil

Sildķermenis

Vai tā būtu jaunbūve vai modernizācija – Kermi radiatori ir nemainīgs lielums visiem, kas grib apvienot visaugstāko kvalitāti ar svaigu vizuālo tēlu. Kā telpā orientēti siltuma risinājumi, tie ir investīcija, kas atmaksāsies, jo katrai dzīvojamās telpas situācijai piedāvā tieši vajadzīgo siltuma daudzumu un vēlamo siltuma komfortu.

Paneļu radiatoriDizaina un vannasistabas radiatoriKonvektoriApsildāmās sienas

Kermi virsmu apsilde un dzesēšana x-net

Virsmu apsilde un dzesēšana

Tas, kurš par lielāko vērtību uzskata maksimālu siltuma komfortu un nevēlas ierobežot savas dizaina iespējas, pie Kermi atradīs optimālu bāzi: x-net grīdas apsildes un dzesēšanas sistēmas no apakšas gādās par mājīgu mikroklimatu, kam nepastāv telpiski ierobežojumi. Sākot ar komforta temperatūras grīdas virsmām, kas vienmērīgi izkliedē telpā vieglo siltuma starojumu. Turpinot ar veselīgu, higiēnisku komfortu un pilnībā uz enerģijas ekonomijas nākotni orientētām sistēmas priekšrocībām līdz pat ļoti precīzai regulēšanai.

x-net virsmu apsilde un dzesēšana

Siltums omulīgai sajūtai. Vieda apkure un vēdināšana ar Kermi sistēmu x-optimised – siltumsūknis, radiatori, grīdas apkure, dzīvojamo telpu vēdināšana un Smart Home.

Products