inside

Collection Chrom Kvalitatīva siltuma estētika ar ekskluzīvu starojumu

Mirdzums pretenciozai videi.

Izturētās formas, augstvērtīgā kvalitāte un apstrāde jau sākotnēji padarīja Kermi dizaina sildelementus par vērtīgiem interjera elementiem moderno vannasistabu un dzīvojamo istabu pasaulē. Noformējumā ar hromētu virsmas apdari tie kļūst par izteiksmīgu un uzmanību piesaistošu objektu jebkurā pretenciozā vidē. Klasiskas taisnas līnijas vai ar izliekumu dinamiku. Vienots spīdums vai satraucošs kontrasts ar pamanāmo apmales dizainu. Un līdztekus pieslēgumam pie centralizētās apsildes tie ir pieejami arī kā sildelementi, kas papildus darbojas arī ar elektrību, vai kā pilnīgi elektriski sildelementi.

Detailansicht Kermi Credo-Uno Design- und Badheizkörper in Chrom
Lotusblume in Wasser

Augstākās kvalitātes standarts, inovatīva tehnika un vislabākā iespējamā vides saudzēšana.

Papildus augstajam kvalitātes standartam un vislielākajai izgatavošanas precizitātei Kermi kā viens no Eiropas vadošajiem apsildes tehnikas ražotājiem kā augstāko prioritāti izvirza arī ekoloģisko ilgtspēju. Sertificēts saskaņā ar DIN EN ISO 14001:2004 un praktizē atbildīgu vides pārvaldību.
Tā, piemēram, virsmas īpašību uzlabošana tiek veikta pašiem piederošajā un ļoti modernajā hromēšanas iekārtā, kas ir projektēta ne vien spīdošam rezultātam, bet arī maksimāli saudzē vidi. Tāpēc ekskluzīvais siltuma dizains var neaizēnots atmirdzēt visā spožumā.

Norāde: pieejama tikai dizaina un vannasistabas sildelementiem Credo-Half, Icaro, Diveo, Credo-Uno, Geneo circle, Basic-50, Basic-50 R un Basic-D.