inside
I like it cosy
I like it cosy. Kermi.

I like it cosy. Kermi.

Mājās, savās četrās sienās. Tieši šeit mēs ilgojamies pēc omulības, tuvības un drošības. Labam telpas mikroklimatam ir liela nozīme, lai mēs varētu izbaudīt māju sajūtu un atpūsties.

I like it cosy. Kermi.

Kas ir labs telpas mikroklimats? Vai omulību var izmērīt? Ar šīm lietām mēs Kermi uzņēmumā nodarbojamies jau desmitiem gadu. Viss sākās ar radiatoriem un grīdas apsildi. Šodien mūsu darbība ir koncentrēta uz optimālu siltumu dzīvojamās istabās un darba telpās. Drošības sajūtu un atbrīvotu komforta izjūtu jebkurā gadalaikā mēs panākam ar vienotiem optimāla siltuma un telpas mikroklimata risinājumiem jaunbūvēs un renovētās vecajās ēkās. Tāpēc mēs liekam lietā savas zināšanas, lai no komponentiem uz ūdens un elektrības bāzes izveidotu ilgtspējīgu kombināciju, kas iegūst un uzkrāj siltumu, regulē, pārvada siltumu un vēdina dzīvojamās telpas.

Veselīgs mikroklimats skar vairākus dzīvošanai nozīmīgus aspektus. Labsajūta ir piedzīvojums. Kermi perspektīvie un ilgtspējīgie produkti dod drošību, arī vides saudzēšanas ziņā tie ir laba izvēle. Gudri saskaņojot visu elementu kopdarbību, Kermi System x-optimised iegūst enerģijas efektivitātes optimumu. Uz Kermi komponentu un sistēmu augstajiem kvalitātes standartiem var paļauties. Tas tiek nepārtraukti nodrošināts visa procesa laikā no produkta projekta izstrādes līdz ražošanai un galīgajai kontrolei. Sadarbība ar tehniskajiem partneriem, pakalpojumi pirms un pēc pārdošanas, neskaitāmie papildu servisa piedāvājumi dod arī labu sajūtu.

Kermi ar inovatīviem risinājumiem rūpējas par veselīgu un “zaļu” komforta siltumu, svaigu un tīru gaisu, vislielāko omulību visā mājā. Lai jūs mājās garantēti justos labi!

Gandrīz sešus gadu desmitus Kermi savā galvenajā mītnē Lejasbavārijā izstrādā un ražo produktus, kas paredzēti telpas mikroklimatam un dušas dizainam. Šodien Kermi pieder pie Eiropas vadošajiem ražotājiem šajās jomās. Kermi kā pionieris ekonomijas un ekoloģijas lietās ar saviem 1.300 kvalificētajiem darbiniekiem no Plattling pilsētas un 700 kolēģiem no Čehijas pilsētas Stribo izvirza aizvien jaunus tehnikas, dizaina un efektivitātes standartus.

Viss, kas vajadzīgs veselīgam telpas mikroklimatam

Ilgtspējīgi ražot siltumu. Ilglaicīgi saglabāt siltuma enerģiju. Mērķtiecīgi regulēt siltumu. Efektīvi pārvadīt siltumu. Un kontrolēti vēdināt dzīvojamās telpas. Tas ir Kermi System x-optimised inovatīvais un arī vienotais izejas punkts.

Alles für ein gesundes Raumklima

Kermi efektivitātes formula

Die Kermi Effizienz-Formel

Ar sistēmu iesoļot nākotnē

Tīkams siltums un kontrolēta vēdināšana liek cilvēkiem justies labi dzīvojamās un darba telpās. Turklāt apsilde un vēdināšana ir savstarpēji atkarīgas. Perspektīvā sistēma Kermi System x-optimised piedāvā daudzas priekšrocības uz nākotni orientētai apsildes un ventilācijas tehnikai.

Iepriekšējos gados tādu sistēmu īpatsvars, kas darbojas uz ūdens bāzes un izmanto fosilos enerģijas nesējus, bija ļoti augsts. Šodien viss ir ievērojami mainījies. Reģeneratīvā elektrības ražošana pastāvīgi piegādā aizvien vairāk strāvas, padarot šo enerģiju par svarīgu stūrakmeni modernajā siltuma koncepcijā. Kermi jau šodien ar gudru ziņu apvieno sistēmā “x-optimised” komponentus, kas darbojas gan uz ūdens, gan uz elektrības bāzes, šādi rodot iespēju īpaši ilgtspējīgai enerģijas izmantošanai, lai nodrošinātu telpās veselīgu klimatu. Priekšplānā ir sistēmas ideja, kur centrālo mezglu veido moderna enerģijas un komforta pārvaldība. Tā optimizē saskarnes, minimizē enerģijas zudumus starp sistēmas sastāvdaļām un daudzkārtīgi uzlabo energoefektivitāti. Inovatīvais x-buffer slāņu buferrezervuārs ir optimāli pieskaņots x-change siltumsūkņa darba režīmam un lietderības koeficientam. Siltuma pārvadei ir sava stingri noteikta vieta sistēmā. Dzīvojamo telpu ventilācija rūpējas par svaigu gaisu, kurā nav ne putekļu, ne ziedputekšņu, tādējādi panākot vislabāko iespējamo telpas gaisa kvalitāti.

Un sistēmas ideja sniedzas vēl tālāk. Garantēti saderīgi un savstarpēji perfekti saskaņoti komponenti nozīmē vēl lielāku drošību. Kermi unikālais Plug & Heat (spraudņa un siltuma) princips instalācijā savieno visu, kas sader kopā. Sistēmas intuitīvā vadība vienkāršo optimālu regulēšanu ikdienā.

Uzlabot energoefektivitāti

Kopējā sistēmas energoefektivitāte izriet no x reizes optimizētajiem komponentiem un to perfektās kopdarbības. Katrs komponents ir projektēts visaugstākajam ekonomiskumam. x reizes veiktā optimizācija starp atsevišķām daļām vēlreiz ievērojami uzlabo visas sistēmas lietderības koeficientu. Jo visi sistēmas komponenti tiek saņemti no viena ražotāja, tātad tā ir papildu garantija kvalitātei un plānošanai.

Sistēmas Kermi System x-optimised sastāvdaļas ir izstrādātas pašā Kermi uzņēmumā vai arī Kermi vadībā un uzraudzībā, tās atbilst jaunākajam tehnikas līmenim un ir izturējušas stingru pārbaudi. Tādējādi “x-optimised” nozīmē x reizes sniegtu garantiju x reizes lielākai jaudai, viedi izmantojot komponentus, kas darbojas gan uz ūdens, gan uz elektrības bāzes.

Sistēma Kermi System x-optimised regulē sektoru sadarbību, ievērojot detaļas un vajadzības.

Komforts no viena ražotāja

Veselums ir lielāks par atsevišķo sastāvdaļu summu. Jo īpaši tad, ja katra sastāvdaļa ir jaudīga, uzticami darbojas, ir ļoti kvalitatīva un atbilst modernā dizaina prasībām. Tikai tad mēs Kermi uzņēmumā esam apmierināti.

Komforts no viena ražotāja

Visai sistēmai viena kontaktpersona

Katrā būvobjektā ir savi galvenie nosacījumi un prasības. Ar Kermi jūs iegūstat kompetentu partneri, kas palīdzēs nodrošināt optimālu siltumu un telpas mikroklimatu dzīvokļu būvē. Integrētie risinājumi uz ūdens un elektrības bāzes, ko kompleksi nodrošina viens piegādātājs, garantē gan omulību un komfortu, gan efektivitāti un enerģijas ekonomiju. Kermi siltuma un telpas mikroklimata sistēmas ir liela priekšrocība pat pašos sarežģītākajos iebūves apstākļos, kādi mēdz būt vecajā apbūvē. Jo komponenti ir augstākajā mērā efektīvi un inovatīvi, arī veicot enerģētisko sanāciju senāk būvētajās ēkās.

Tas nozīmē Kermi sistēmu x-optimised

Funkcija apvienota ar uzrunājošu dizainu

Funkcija un dizains Kermi uzņēmumā jau izsenis veido vienotu veselumu. Izstrādājot jebkuru produktu, mēs allaž tiecamies šos abus aspektus apvienot augstā līmenī. Galarezultātu raksturo iegūtās prēmijas un godalgas par inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem un produktu dizainu. Tāpēc jūs varat paļauties uz Kermi zīmola produktu un sistēmu kvalitāti, funkcijām un dizainu.

Kermi sistēma x-optimised

Jūsu spēcīgais siltumtehnikas partneris kopš 1960. gada

Gandrīz sešus gadu desmitus Kermi ir siltuma pārvades speciālists. Ar plašo radiatoru un virsmas apsildes sistēmu piedāvājumu mēs vienmēr esam bijuši paši labākie energoefektivitātes, ekoloģijas un dizaina jomā. Unikālā inovatīvā x2 tehnoloģija ar therm-x2 paneļu radiatoriem ir radījusi standartu, kas atkal un atkal sasniedz visaugstākos energoefektivitātes un komforta rekordus, pateicoties patentētajam darbības principam. Ar x-net neparasti plašo virsmas apsildes / dzesēšanas programmu nekas vairs nestāv ceļā siltuma atdevei no lielas virsmas ar augstu siltuma starojuma daļu.

Vannasistabas un dzīvojamās zonas radiatoru izvēle ir ļoti liela. Konvektori ir nepārspējami jaudīgi speciālisti telpās ar lielām logu virsmām, kur tie ātri parūpējas par tīkamu siltumu. Apsildāmās sienas gūst punktus savā labā ar augstu omulīgā siltuma starojuma daļu. Kermi ar izteikti inovatīviem risinājumiem uz ūdens un elektrības bāzes rūpējas par veselīgu un “zaļu” komforta siltumu, svaigu un tīru gaisu, vislielāko omulību visā mājā. Kermi Decor apaļo cauruļu radiatoru estētiskais dizains piedāvā gluži jaunas iespējas dzīvojamo telpu noformēšanai. Pateicoties individuālajām formām un augstvērtīgajai apdarei, Kermi dizaina radiatori kļūst par prestižiem noformējuma elementiem vannasistabās un dzīvojamās telpās. Dizains gaumīgi iekļaujas modernajā arhitektūrā. Neskaitāmi modeļi ir ieguvuši slavenas dizaina godalgas.