inside
I like it cosy
I like it cosy. Kermi.

I like it cosy. Kermi.

Mājās, savās četrās sienās. Tieši šeit mēs ilgojamies pēc omulības, tuvības un drošības. Labam telpas mikroklimatam ir liela nozīme, lai mēs varētu izbaudīt māju sajūtu un atpūsties.

Fühl Dich wohl. Kermi.

Kas ir labs telpas mikroklimats? Vai omulību var izmērīt? Ar šīm lietām mēs Kermi uzņēmumā nodarbojamies jau desmitiem gadu. Viss sākās ar sildelementiem un virsmas temperatūras regulēšanu. Šodien mūsu darbība ir koncentrēta uz optimālu siltumu dzīvojamās istabās un darba telpās. Drošības sajūtu un atbrīvotu komforta izjūtu jebkurā gadalaikā mēs panākam ar vienotiem optimāla siltuma un telpas mikroklimata risinājumiem jaunbūvēs un renovētās vecajās ēkās.

Veselīgs mikroklimats skar vairākus dzīvošanai nozīmīgus aspektus. Labsajūta ir piedzīvojums. Kermi perspektīvie un ilgtspējīgie produkti dod drošību, arī vides saudzēšanas ziņā tie ir laba izvēle. Gudri saskaņojot visu elementu kopdarbību, “Kermi System x-optimiert” iegūst enerģijas efektivitātes optimumu. Uz Kermi komponentu un sistēmu augstajiem kvalitātes standartiem var paļauties. Tie tiek nepārtraukti nodrošināti visa procesa laikā no produkta projekta izstrādes līdz ražošanai un galīgajai kontrolei. Sadarbība ar tehniskajiem partneriem, pakalpojumi pirms un pēc pārdošanas, neskaitāmie papildu servisa piedāvājumi dod arī labu sajūtu.

Kermi ar inovatīviem risinājumiem rūpējas par veselīgu un “zaļu” komforta siltumu, svaigu un tīru gaisu, vislielāko omulību visā mājā. Lai jūs mājās garantēti justos labi!

Gandrīz sešus gadu desmitus Kermi savā galvenajā mītnē Lejasbavārijā izstrādā un ražo produktus, kas paredzēti telpas mikroklimatam un dušas dizainam. Šodien Kermi pieder pie Eiropas vadošajiem ražotājiem šajās jomās. Kermi kā pionieris ekonomijas un ekoloģijas lietās ar saviem 1 300 kvalificētajiem darbiniekiem izvirza aizvien jaunus tehnikas, dizaina un efektivitātes standartus.

Viss, kas vajadzīgs veselīgam telpas mikroklimatam

Ilgtspējīgi ražot siltumu. Ilglaicīgi saglabāt siltuma enerģiju. Mērķtiecīgi regulēt siltumu. Efektīvi pārvadīt siltumu. Un kontrolēti vēdināt dzīvojamās telpas. Tas ir “Kermi System x-optimiert” inovatīvais un arī vienotais izejas punkts.

Sistēma “Kermi System x-optimiert” regulē sektoru sadarbību, ievērojot detaļas un vajadzības:

Komforts no viena ražotāja

Veselums ir lielāks par atsevišķo sastāvdaļu summu. Jo īpaši tad, ja katra sastāvdaļa ir jaudīga, uzticami darbojas, ir ļoti kvalitatīva un atbilst modernā dizaina prasībām. Tikai tad mēs Kermi uzņēmumā esam apmierināti.

Behaglichkeit aus einer Hand

Visai sistēmai viena kontaktpersona

Katrā būvobjektā ir savi galvenie nosacījumi un prasības. Ar Kermi jūs iegūstat kompetentu partneri, kas palīdzēs nodrošināt optimālu siltumu un telpas mikroklimatu dzīvokļu būvē. Integrēti risinājumi no viena piegādātāja garantē gan omulību un komfortu, gan efektivitāti un enerģijas ekonomiju. Kermi siltuma un telpas mikroklimata sistēmas ir liela priekšrocība pat pašos sarežģītākajos iebūves apstākļos, kādi mēdz būt vecajā apbūvē. Jo komponenti ir augstākajā mērā efektīvi un inovatīvi, arī veicot enerģētisko sanāciju senāk būvētajās ēkās.

Funkcija apvienota ar uzrunājošu dizainu

Funkcija un dizains Kermi uzņēmumā jau izsenis nozīmē vienotu veselumu. Izstrādājot ikvienu produktu, mēs allaž tiecamies abus aspektus apvienot augstā līmenī. Galarezultātu raksturo iegūtās prēmijas un godalgas par inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem un produktu dizainu. Tāpēc jūs varat paļauties uz Kermi zīmola produktu un sistēmu kvalitāti, funkcijām un dizainu.

 

Kermi System x-optimiert

Jūsu spēcīgais siltumtehnikas partneris kopš 1960. gada

Gandrīz sešus gadu desmitus Kermi ir siltuma pārvades speciālists. Ar plašo sildelementu un virsmas apsildes sistēmu piedāvājumu mēs vienmēr esam bijuši paši labākie energoefektivitātes, ekoloģijas un dizaina jomā. Unikālā inovatīvā x2 tehnoloģija ar therm-x2 plakanajiem sildelementiem ir radījusi standartu, kas atkal un atkal sasniedz visaugstākos energoefektivitātes un komforta rekordus, pateicoties patentētajam darbības principam. Ar x-net neparasti plašo virsmas apsildes / dzesēšanas programmu nekas vairs nestāv ceļā siltuma atdevei no lielas virsmas ar augstu siltuma starojuma daļu. Vannasistabas un dzīvojamās zonas sildelementu izvēle ir ļoti liela. Konvektori ir nepārspējami jaudīgi speciālisti telpās ar lielām logu virsmām, kur tie ātri parūpējas par tīkamu siltumu. Apsildāmās sienas gūst punktus savā labā ar augstu omulīgā siltuma starojuma daļu. Kermi Decor apaļo cauruļu sildelementu estētiskais dizains piedāvā gluži jaunas iespējas dzīvojamo telpu noformēšanai. Pateicoties individuālajām formām un augstvērtīgajai apdarei, Kermi dizaina sildelementi kļūst par prestižiem noformējuma elementiem vannasistabās un dzīvojamās telpās. Dizains gaumīgi iekļaujas modernajā arhitektūrā. Neskaitāmi modeļi ir ieguvuši slavenas dizaina godalgas.