inside

Jaunais pretkorozijas pārklājums

Dušās vai tualetēs, kur šļakstās ūdens, blakus pisuāriem privātajā un komerciālajā sektorā, kā arī daudzās privātās un komerciālās ēkās līdztekus aizsardzībai pret koroziju tiek izvirzītas arī īpašas prasības pārklājuma vizuālajam izskatam un sajūtām pēc taustes.

Ja radiatoram uzstādīšanas vietā ir vajadzīga paaugstināta aizsardzība pret ūdens šļakstiem un/vai gaisa mitrumu, vairs nepietiek ar pārklājumu, kas atbilst DIN 55 900. Jaunais Kermi pretkorozijas pārklājums šeit par izdevīgu cenu piedāvā alternatīvu optimālai pretkorozijas aizsardzībai un augstām prasībām attiecībā uz vizuālo izskatu un sajūtām pēc taustes. Speciālais slānis tiek uzklāts tieši uz radiatora un pēc tam papildināts ar kvalitatīvu pulvera pārklājumu.

Kermi pretkorozijas pārklājums: punktu pa punktam, kāpēc labāks:

  • Īpaši izturīgais pārklājums neredzami pasargā radiatoru no korozijas
  • Iespējams nolakot jebkādā izvēlētā krāsu tonī ar jau zināmo augsto Kermi kvalitāti
  • Pieejams visam Kermi sortimentam: paneļu radiatoriem dizaina radiatoriem, apsildāmajām sienām un konvektoriem
Kermi pretkorozijas pārklājums aizsargā un labi izskatās

Izmantošanas jomas

Kermi pretkorozijas pārklājums aizsargā tur, kur uz radiatoriem iedarbojas paaugstināts mitrums, piemēram, pie pisuāra.
Kermi pretkorozijas pārklājums aizsargā tur, kur uz radiatoriem iedarbojas paaugstināts mitrums, piemēram, pie izlietnes.
Kermi pretkorozijas pārklājums aizsargā tur, kur uz radiatoriem iedarbojas paaugstināts mitrums, piemēram, pie dušas kabīnes.
Kermi pretkorozijas pārklājums aizsargā tur, kur uz radiatoriem iedarbojas paaugstināts mitrums, piemēram, pie vannas.

Kermi jaunais pretkorozijas pārklājums: ideāli piemērots it visur, kur uz radiatoriem iedarbojas paaugstināta mitruma slodze: piemēram, tualetēs, kur šļakstās ūdens, pie pisuāriem, privātajās vannasistabās tieši virs vannas vai blakus vannai, tieši blakus Walk-In duškabīnēm bez durvīm, uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu mazgāšanās telpās un pārģērbšanās kabīnēs.