inside
Renovācijas risinājumi
Kermi Renovierungslösungen - ein Komplettprogramm mit Qualitätsgarantie

Kermi renovācijas risinājumi

Mūsu labsajūtas izpratnē siltums ir kļuvis par pašsaprotamu lietu. Arī Kermi ir pilnīgi pašsaprotami piedāvāt risinājumus, kas šo siltumu ražo un padod efektīvi, īpaši saudzējot resursus. Tāpēc Kermi ar savām inovatīvajām sistēmā jau piecus gadu desmitus piedalās it visur, kur vien cilvēki vēlas apvienot siltumu un dzīves kvalitāti.

Ēkas sanācijas un renovācijas gaitā daudzi vēlas ieviest arī modernus un videi draudzīgus risinājumus ar nākotnes perspektīvu. Bet tikpat daudzi jautā, kas šeit vispār ir darāms un lietderīgs. Kermi piedāvā sistēmu ar produktiem, kas jums vienkāršos modernizācijas un renovācijas uzdevumu.

Kermi Renovierungslösungen - ein Komplettprogramm mit Qualitätsgarantie

Nomainīt sildelementus pārbūves, renovācijas, modernizācijas procesā.

Kā viens no vadošajiem apsildes tehnikas ražotājiem un renovācijas speciālistiem Kermi piedāvā kompleksu modernizācijas programmu ar daudzveidīgiem risinājumiem. Jebkādiem uzdevumiem, jebkādām prasībām. Ar individuāliem nomaiņas risinājumiem, kas ar milimetra precizitāti pieskaņoti visiem agrāk lietotajiem pieslēgumu variantiem. Tīra un ātra nomaiņa, ko veic jūsu apsildes speciālists. Visīsākajā laikā, bez laikietilpīgiem mūrēšanas un krāsošanas darbiem. Vai ar progresīvo virsmas apsildi, ko Kermi izstrādāja speciāli renovācijai.

Sistēmas tehnika kā viens vesels.

Lai modernās apsildes sistēmas sadarbotos energoefektīvi, atšķirīgajiem komponentiem jābūt savstarpēji perfekti saskaņotiem. Tikai tad būs nodrošināts ilglaicīgi ekonomisks un drošs darbības princips. Nomainot vai papildinot mūsu precīzi pielāgotos atsevišķos komponentus – vienalga, vai tie būtu sildelementi vai grīdas apsilde – jūs jau šodien iegūstat enerģijas efektivitātes optimumu, taču arī saglabājat iespēju vēlāk ierīkot pilnīgi visu Kermi x-optimiert siltuma sistēmu.

Augstas kvalitātes. Ražots Vācijā.

Lai kādus sildelementus jūs izvēlētos, kopā ar Kermi izbaudīsiet drošību, ko sniedz visaugstākā kvalitāte un lieliskā ilglaicīgā darbība. To varam apliecināt arī ar melnu uz balta – piemēram, ar paplašināto garantiju atbilstoši atbildības deklarācijai un ZVSHK vai RAL kvalitātes zīmi, kas atrodas uz mūsu izstrādājumiem. Sertifikācija saskaņā ar DIN EN ISO 9001:2015 un DIN EN ISO 14001:2015 liek ne vien nodrošināt kvalitāti, bet arī apzināties atbildību par vides pārvaldību. Ar DIN EN ISO 50001:2018 atbilstošu energovadības sistēmu Kermi vēl papildus apliecina savu iniciatīvu un kāpina energoefektivitāti visā uzņēmumā. Šī augstā un pašu izvirzītā prasība par kvalitāti tiek pielietota līdz pat neparastam servisam un skaidrai pārdošanas struktūrai – Kermi sildelementus var iegādāties tikai pie kvalificētiem tehniskajiem partneriem, kas specializējušies apsildes un sanitārijas jomā.

RAL-Gütezeichen als Garantie für höchste Qualität

RAL kvalitātes zīme kā augstākās kvalitātes garants 

Ganzheitliche zuverlässige Produkt-Qualität nach EN 442

Integrāla garantēta produktu kvalitāte atbilstoši EN 442

Wärmeleistung nach Euro-Norm EN 442

Siltuma jauda atbilstoši Eiropas standartam EN 442 

Qualitätssicherungssystem nach DIN EN ISO 9001:2008 Umweltmanagement nach DIN EN ISO 14001:2004 Energiemanagementsystem nach DIN EN ISO 50001:2011

Kvalitātes pārvaldības sistēma atbilstoši DIN EN ISO 9001:2015 Vides pārvaldība atbilstoši DIN EN ISO 14001:2015 Energovadības sistēma atbilstoši DIN EN ISO 50001:2018

Ietaupīt maksu par apkuri, nomainot sildelementus.

Neviens cits sanācijas pasākums pats par sevi nav tik efektīvs kā apsildes modernizācija. Tas jums ir izdevīgi, jo šādi pazeminās enerģijas izmaksas un ievērojami mazinās kaitīgo vielu emisija. Turklāt siltumsūkņi, kondensācijas tipa tehnika un saules kolektori ir energoefektīvas siltuma ražošanas nākotne. Jauna apsildes sistēma atmaksājas vēl ātrāk, ja tajā tiek izmantoti arī jauni un jaudīgi sildelementi. Pateicoties Kermi sildelementu atbilstošajiem pieslēguma izmēriem, vecos sildelementus var nomainīt pavisam vienkārši.

Valsts, federālās zemes un pašvaldības finansiāli palīdz īstenot daudzus modernizācijas pasākumus. Jūsu specializētais Kermi apsildes uzņēmums pārzina visas pašreizējās veicināšanas iespējas. Svarīgi: iesniegumi un kredīta apstiprinājums jānoformē pirms investēšanas.
Vairāk informācijas

Heizkosten sparen mit Kermi therm-x2 Austauschheizkörpern
Kermi Renovierungslösungen - Austauschheizkörper

Daudz pārliecinošu iemeslu, lai nomainītu savus vecos DIN radiatorus:

 • Lielais ūdens daudzums padara DIN radiatorus smagus. Modernie sildelementi ir regulējami precīzāk, un tie efektīvi izmanto enerģiju.
 • Modernie sildelementi ir ievērojami jaudīgāki. Tie pieļauj zemākas darba temperatūras, tādējādi ietaupot enerģiju.
 • Nomainot siltuma ražotāju, sildelementi jāpielāgo jaunajiem un atšķirīgajiem darba apstākļiem.
 • Ar modernajiem siltuma ražotājiem - kondensācijas tipa tehniku, siltumsūkņiem un saules kolektoriem ekonomijas efektu var visā pilnībā iegūt tikai pēc precīzas pielāgošanas jaunajiem darba apstākļiem.
 • Rūsa vecajos sildelementos var izraisīt noplūdes, bet kaļķu nogulsnējumi ietekmē siltuma pārvadi.
 • Modernie sildelementi ir pluss dzīvokļa komfortam un dzīves kvalitātei, un tie gādā par omulīgu mikroklimatu telpās.
 • Kermi dizaina sildelementi padara jauno dzīves izjūtu pilnīgu.

... jo Kermi maiņas sildelementi ...

 • ļauj veikt montāžu bez pieslēgumu nomaiņas, bez netīrumiem un pārbūves darbiem
 • iztiek bez neglītiem skrūvsavienojumiem vai cauruļvadu pārveidojumiem
 • ir pieejami dažādi varianti un pēc vēlēšanās arī kādā no modernajiem toņiem, kas pieder pie Kermi inovatīvās sildelementu krāsu koncepcijas

Noslēdziet enerģijas taupības ķēdi.

Renovējot apkuri, neatstājiet lietas pusceļā un noslēdziet enerģijas taupības ķēdi – ar jaudīgiem Kermi sildelementiem. Tā jūs ne vien pilnībā izmantosiet savas jaunās apkures sistēmas ekonomijas potenciālu, bet arī vairosiet omulību mājās un celsiet dzīves kvalitāti.

Sildelementi ar dizaina “odziņu”.

Līdztekus izmaksu ietaupījumam un pozitīvai ietekmei uz apkārtējo vidi lielākā nozīme, izvēloties jaunus sildelementus, tiek piešķirta arī dizainam un praktiskajiem apsvērumiem. Jo moderna dzīvokļa vidē vecie DIN radiatori ātri kļūs par vizuāli nevēlamu svešķermeni. Agrāk vecie sildelementi tika aizsegti un paslēpti, turpretī Kermi sildelementi jebkurā telpā ātri vien piesaista uzmanību ar savu vizuālo izskatu.

Ar Kermi nomainīt var vienkārši un viegli.

Nevar noliegt, ka modernie sildelementi ir saprātīga investīcija. Un Kermi sildelementu montāža neprasa lielas pūles: vienalga, kāda ir situācija ar pieslēgumiem, jums nebūs jāmaina līdzšinējās caurules un pieslēgumi. Attālumi starp nipeļu centriem, kas precīzi atbilst vecajiem DIN radiatoriem, ļauj nomainīt ātri un tīri – praktiski bez putekļiem un netīrumiem. Reti kad ir bijis tik vienkārši paspīdēt ar jauniem, enerģiju optimizējošiem dizaina sildelementiem. Dienu no dienas.

DIN radiatorus var aizstāt arī ar jaudīgu apsildāmo sienu, ko var ar milimetra precizitāti pielāgot jūsu vajadzībām.

Kermi Austauschheizkörper werden einfach an die Stelle des bisherigen Heizkörpers montiert
Kermi Austauschheizkörper werden einfach an die Stelle des bisherigen Heizkörpers montiert

Der ar milimetra precizitāti. Kermi maiņas sildelementi tiek vienkārši piemontēti līdzšinējo sildelementu vietā.

Pārbūve, renovācija, modernizācija – arī šeit Kermi piedāvā daudzpusīgas risinājumu iespējas.

1. Kermi maiņas sildelementi. Pārskats.

2. x-net virsmu apsilde/dzesēšana. Klientiem draudzīgi modernizācijas risinājumi.

Priekšrocības, kas noder modernizācijai

 • Renovācija un sanācija apdzīvotās telpās
 • Var instalēt bez kalšanas un nojaukšanas darbiem
 • Ļoti zemi augstumi
 • Sader ar dažādiem grīdas segumiem

Ilgu laiku grīdas apsildes instalēšana bija iespējama vienīgi ar ievērojamām pūlēm. Pateicoties nepārspējamam siltuma komfortam, virsmas apsildes sistēmas drīz vien kļuva par standartu gan privātajās un komerciālajās jaunbūvēs, gan modernizētajās ēkās. Kermi x-net virsmas apsildes sistēmas ir iebūvējamas īpaši viegli un ātri, un tās ir kā radītas izmaksu ziņā izdevīgai un vidi saudzējošai kombinēšanai ar visiem energoekonomiskajiem siltuma ražotājiem kā kondensācijas tipa apkures katli, saules kolektoru iekārtas vai siltumsūkņi. Un pats labākais: jo lielāks ir siltumu izstarojošās virsmas  laukums, jo lielāka ir apsildes sistēmas efektivitāte un ekonomiskums.

Kundenfreundliche Kermi Renovierungslösungen zur Modernisierung Ihres Wohnhauses

Unikāla grīdas apsilde - ātra, robusta un universāla uz jebkuras pamatnes.

Teicami noder renovācijai, zems augstums no 17 mm. Šādi var izvairīties  no nevajadzīgi liela augstuma virs esošā grīdas seguma.

Daudzpusīga vieglsvara grīdas apsilde ar sausās montāžas plātnēm,  paredzēta galvenokārt renovācijai.

3. Lai justos labi. Īss apskats ar visiem Kermi renovācijas risinājumiem.

Kermi Renovierungslösungen lohnen sich für alle
Kermi Renovierungslösungen für Ihr Zuhause

therm-x2 plakanais sildelements

Energoekonomisks sildelements

 • Pateicoties identiskajiem pieslēguma izmēriem, var ātri nomainīt vecos sildelementus
 • Sildelementam therm-x2 ir patentētā x2 tehnoloģija ar 100% paaugstinātu siltuma starojuma daļu, lai optimāli atdotu siltumu
 • Enerģijas ekonomija līdz 11%

uz produktiem

Dizaina un vannasistabas sildķermenis

 • Viegla un vienkārša nomaiņa, pateicoties precīzi pielāgotajam pieslēguma izmēram, kas atbilst attālumam starp nipeļu centriem DIN radiatoros.
 • Ietaupa naudu, pateicoties elektriskajai papildu apsildei vai pilnīgi elektriskiem sildelementiem. Tādējādi starpsezonu laikā var atteikties no centralizētas apsildes un ietaupīt naudu.

uz produktiem

x-net virsmas apsilde / dzesēšana

Pateicoties zemajam augstumam, ideāli noder renovācijai

 • Lai neveidotu pārāk augstu konstrukciju virs esošā grīdas seguma, perfekts risinājums ir x-net C15 plāno slāņu sistēma ar augstumu, sākot no 17 mm
 • Piemērota visām pamatnēm - ātra, robusta un universāla: x-net C16 clip sistēma
 • Daudzveidīgs vieglais svars  renovācijai: x-net C13 sausā sistēma
 • Grīdas apsildes/dzesēšanas ierīkošana gandrīz bez celtniecības putekļiem, nojaukšanas un kalšanas darbiem 
 • Kā radīta ekonomiski izdevīgai un videi draudzīgai kombinācijai, kurā apvienoti visi energoefektīvie siltuma ražotāji

uz produktiem